Książka Magiczne Drzewka

Książkę “Magiczne Drzewka” napisaliśmy dla wyjątkowych dzieci, bo każde jest wyjątkowe i nietuzinkowe. Czasami wystarczy cudowny zbieg okoliczności, odrobina chęci i szczypta szczęścia żeby odnaleźć przyjaźń, miłość i dokonać wielkich rzeczy. I o tym właśnie jest nasza bajka. Przedstawiamy historię pięciorga przyjaciół, którzy chcą zapomnieć o odrzuceniu i samotności. To odważne dzieci, które biorą życie w swoje ręce bo wiedzą, że są w stanie zrobić o wiele więcej. Ich wady okazują się ich atutami. Franio, Staś, Krzyś, Zosia i Maja choć żyli w czasach kiedy w lasach mieszkały skrzaty, zostali rozsławieni na wieki, taka była nagroda za ich odwagę. Zabawolandczycy to dla nas współcześni prawdziwi bohaterowie: odważni i waleczni. Niebywale zdolni pacjenci i ich rodzice, których prace wprawiły nas w osłupienie. Talent i pracowitość podopiecznych Monisi Nowak zasługują na najwyższe pochwały. To dla nas wielki zaszczyt, że choć w niewielkim stopniu możemy wspomóc Zabawolandię. Z całego serca dziękujemy, że możemy cieszyć oczy waszymi wspaniałymi dziełami. To niesamowite, że mamy takich cudownych przyjaciół…

 

Kupując książkę dla dzieci wspierasz Zabawolandię!

 

Spotkania autorskie twórców książki “Magiczne Drzewka” i propagowanie idei “Zabawolandii” – miejsca warsztatów terapeutycznych dla dzieci chorych onkologicznie w Klinice Hematologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego szpitala Dziecięcego zostały objęte Honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

 

Książkę można kupić na stronie wydawnictwa muzycznego POLIHYMNIA

brutto: 25.00 zł

 

Książka dla dzieci Magiczne Drzewka

 

 

“Książka jest bardzo fajna. Podobała mi się, ponieważ jest napisana wierszem i przyjemnie się czyta. Moją ulubioną postacią jest syn Króla Jana. Franio lubi przygody, jest osobą otwartą, a dzięki temu znajduje przyjaciół. Polecam tę bajkę wszystkim dzieciom.”

Karol l.10

 

Wywiad z Autorami Książki Magiczne Drzewka.

 

Więcej informacji o książce Magiczne Drzewka pod adresem https://www.facebook.com/MagiczneDrzewka/.